Миколаївський р-н, с. Сливино,  вул. Продольна 7

   Пн - Нд 10:00-20:00

Винний туризм

 

Дегустаційні тури проводить Георгій Молчанов, який є співвласником виноробні та помічником головного  винороба - Михайла Молчанова. Таким чином, гості з перших вуст дізнаються про найважливіші моменти виробництва.

Екскурсія по виноробні

Починається екскурсія там, де народжується вино - на винограднику. Ми розповімо Вам про традиції вирощування винограду в даному регіоні, про наші грунти і клімат, про виноградну лозу і сорти винограду. Ви дізнаєтесь, що таке терруар, і як він впливає на смак і якість вина.

Мальовнича виноробня на схилах Південного Буга

Разом з вами, на свіжому повітрі, ми зробимо прогулянку по виноградним терасам, насолоджуючись чудовим видом на річку Південний Буг.

 

Екскурсія по “Виноробні Сливино”, дозволить вам поетапно побачити всі процеси виготовлення органічного вина, від складу грунту на виноградниках -  до зберігання вина у погребі.

 

Коли розпочинається виноградний сезон,  Ви зможете побачити процес перетворення винограду у вино,  взяти участь у зборі, дробленні і віджиму винограду, побачити процес бродіння, і спробувати молоде вино.

Дегустація вина

Дегустацію проводить Ольга Молчанова - головний сомельє.

 

У нас ви можете не тільки спробувати всю лінійку вин “Виноробні Сливино”, а й отримати  інформацію про те, як правильно дегустувати вино, тонкощі визначення смаку та аромату, з якими стравами можна поєднувати .