Миколаївський р-н, с. Сливино,  вул. Продольна 7

   Пн - Нд 10:00-20:00

Асоціація крафтових виноробів Причорномор’я

В 2019 році більше десяти виноробів з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей офіційно об’єдналися в “Асоціацію крафтових виноробів Причорномор’я” ! 

 

На меті - захист інтересів малих підприємств, популяризація крафтового виноробства, проведення фестивалів та реєстрація Географічних Зазначень.

Учасники

“Ольвіо Нуво”

 

Сімейна виноробня “Ольвіо Нуво” Павла Магаляса розташована на кордоні з Національньним історико-археологічним заповідником «Ольвія». На історичних схилах лиману, де в давнину ольвіополіти вирощували виноград, сьогодні сім'я Павла вирощує винні сорти винограду Йоханітер, Алібарне, з яких роблять вино, та мають велику колекцію столових сортів.

На екскурсію/дегустацію можна записатися за телефоном (067 5156317)

“Babchuk Winery”

 

Сімейна виноробня “Babchuk Winery” Леоніда Бабчука розташована на гранітних скелях річки Південний Буг в місті Южноукраїнськ. Вже більше 10 років винороб Леонід виготовляє першокласні вина з таких сортів винограду: Шардоне, Каберне, Алібарне та інші. Замовити вино можна за телефоном (067 5070737)

Фрумушика-Нова

 

Вино та виноград – візитівка Бесарабії, а Фрумушика-Нова – це її серце! Виготовлені за традиційними сімейними рецептами, повністю натуральні, з найкращих місцевих сортів винограду, вина з дубових бочок вразять і поціновувачів, і новачків. Варто продегустувати сухі червоні вина сортів «каберне», «мерло», «сапераві» з ароматом дубової кори, чорниці,

смородини, вишні, чорного перцю та ванілі, а також сухі білі вина сортів «цитрон», «б’янко», «ріслінг», «сухолиманський», «аліготе» з ароматами плодів яблук, абрикосів, персиків з квітковими, мускатними, медовими тонами.

 Одеська область, Тарутинський район

http://frumushika.com  (048) 709–16–76, (067) 519–42–62