Миколаївський р-н, с. Сливино,  вул. Продольна 7

 063-211-24-34

   Пн - Нд 10:00-20:00

Вина Асоціації 

крафтових виноробів

Причорномор’я

 

  • винодел babchuk winery.jpg
  • винодельня babchuk winery.jpg
  • винодельня бабчук babchuk winery.jpg
  • винодельня бабчук babchuk.jpg
  • винодельня бабчук babchuk winery вино витримка.jpg
  • винодельня бабчук babchuk winery вино (2).jpg
  • винодельня бабчук babchuk winery вино.jpg
  • винодельня бабчук babchuk winery вино біле.jpg


“Babchuk Winery”


Сімейна виноробня “Babchuk Winery” Леоніда Бабчука розташована на гранітних скелях річки Південний Буг в місті Южноукраїнськ, мальовниче місце на висоті пташиного польоту. Власник виноробні Леонід Григорович почав власну справу у 2004 році. На невеликій площі створено високотехнологічне виробництво. Вініфікатор зроблений власними руками та вдосконалювався протягом семи років. Вже більше 10 років винороб Леонід виготовляє першокласні вина з таких сортів винограду: Шардоне, Каберне, Алібарне та інші. 


На сьогодні площа виноградників складає 0,5 га, 2000 кущів винограду. Об’єм виробництва сягає 10 тис. літрів на рік. Витримка у бочках від 6 до 12 місяців. Виноробня отримала ліцензію на виробництво алкогольних напоїв.


Шардоне

сухе, біле

 

Сорт винограду - Шардоне. Ферментація у нейтральних ємностях без використання консервантів. Витримка у нейтральних ємностях. Міцність – 13.5%. Рік врожаю 2020.

 

Дегустаційні замітки

Вино лимонного кольору. Аромат середньої інтенсивності груші дюшес, яблука, барбарису з нотками білих квітів. Легке тіло. З гармонійним смаком дюшесу.

 

Рекомендації

Чудово поєднується зі стравами з морепродуктів, риби та овочів. Температура подачі 10-12°C.

Розе

сухе, рожеве

 

Сорт винограду - Каберне Совіньйон, вироблено по білому (без мацераціі). Ферментація у нейтральних ємностях без використання консервантів. Витримка у нейтральних ємностях. Міцність - 13.7%. Рік врожаю 2020.

 

Дегустаційні замітки

Вино яскраво рожевого кольору. Аромат має яскраві відтінки полуниці та літніх ягод. Вино легке. Смак соковитий, освіжаючий з м’якою текстурою. 

 

Рекомендації

Чудово поєднується з сирами, десертами та легкими стравами з морепродуктів, риби та овочів. Температура подачі 10-12°C.

Каберне   

сухе, червоне


Сорт винограду - класичний французький Каберне Совіньйон. Ферментація без використання консервантів. Витримка в бочках українського виробництва 9 місяців. Міцність - 13%. Рік врожаю 2018.


Дегустаційні замітки

Вино глибокого рубінового кольору. Виражений аромат пряних ягід з тоном фермерського подвір’я та сушеними травами. У смаку вино округле зі стиглими танінами.  


Рекомендації

Чудово поєднується зі стейком та стравами із запеченого м’яса. Температура подачі 13-15°C.

Одеський Чорний

сухе, червоне


Сорт винограду - Одеський Чорний. Мацерація на м’яззі три доби, ферментація при контрольованих температурах, без використання консервантів. Витримка в дубових бочках українського виробництва 24 місяців. Міцність – 12.8%. Рік врожаю 2017.


Дегустаційні замітки

Вино фіолетово-гранатового кольору. В ароматі вина переважають тони стиглої червоної сливи, шкіри та східних спецій. Тіло середнє. Смак вина насичений, з яскравими танінами та терпким присмаком.


Рекомендації

Чудово поєднується зі стравами з червоного м’яса, качки та копченостей. Температура подачі 14-16°C.